logo facebook
logo facebook
logo facebook
logo twitter
logo twitter
logo twitter

Rolety Trzebnica

Klientom z Trzebnicy oraz innych miast zlokalizowanych niedaleko Wrocławia proponujemy bogatą ofertę rolet wewnętrznych, które nie tylko zdobią pomieszczenia, dodając im charakteru, ale także chronią przed dokuczliwymi promieniami słonecznymi i zapewniają całkowitą prywatność. Zamówisz u nas rozmaite modele zasłon, w tym między innymi:

  • żaluzje drewniane, aluminiowe czy plisowane,
  • zasłony panelowe lub rzymskie,
  • rolety dzień-noc, w tym również warianty dachowe.

W sprzedaży posiadamy szeroki wachlarz zasłon dostępnych w rozmaitych wymiarach, wzorach oraz kolorach. Zainteresowanych ofertą i złożeniem zamówienia zapraszamy do kontaktu!

Wytrzymałe i nowoczesne zasłony, czyli zewnętrzne rolety

Trzebnica to jedna z miejscowości, dla której mieszkańców dostarczamy nie tylko rolety wewnętrzne, ale także modele zewnętrzne. To warianty stworzone z trwałych materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie zmiennych czynników atmosferycznych, dlatego służą przez wiele długich lat. W ofercie posiadamy rolety wyposażone w niezawodne mechanizmy, które w zależności od potrzeb użytkowników pozwalają na sterowanie ręczne, jak również zdalne. To rozwiązania idealne do prywatnych domów, ale też lokali firmowych, ponieważ zapewniają skuteczną ochronę przed aktami wandalizmu.

Osoby prywatne, przedsiębiorców czy inwestorów z Trzebnicy zapraszamy do zaopatrywania się w rolety wewnętrzne bądź zewnętrzne, a także powierzania fachowcom Czarnecki™ kompleksowy, profesjonalny montaż zasłon!