O nas

Firma CZARNECKI™ – okna, automatyka do bram garażowych, drzwi wejściowe, rolety – dowiedz się więcej o naszej firmie z okolic Legnicy i Wrocławia

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które od lat prężnie działa w szeroko rozumianej branży stolarki okienno-drzwiowej. Oprócz sprzedaży najwyższej jakości produktów, takich jak:

okna Veka, Aluplast, Gealan, Aliplast, Aluprof,
bramy garażowe – segmentowe,
automatyka do rolet i bram garażowych, przesuwnych oraz skrzydłowych,
drzwi wejściowe,
rolety zewnętrzne,

zajmujemy się fachowym, montażem. Jesteśmy producentem systemów roletowych i bram garażowych rolowanych. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymywać pozycję lidera na rynku obejmującym największe miejscowości na Dolnym Śląsku, takie jak Legnica, Świdnica, Lubin, Trzebnica czy Wrocław. Mimo tego koncentrujemy się również na pozostałych regionach kraju, chcąc nieustannie rozwijać swoją markę.

Wybierz współpracę z prawdziwymi fachowcami

Najlepszym wyznacznikiem rozrastania się CZARNECKI™ jest fakt, iż jeszcze w 2008 roku świadczyliśmy usługi wyłącznie dla firm deweloperskich. Wówczas zdecydowaliśmy się rozszerzyć działalność również na Klientów indywidualnych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na to, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

Zaufanie Kontrahentów zdobywamy nie tylko dzięki wysokiej jakości sprzedawanych produktów, ale także poprzez kompleksowy, profesjonalny montaż (w tym ciepły montaż okien), doradztwo techniczne oraz terminową realizację. Jeśli zależy Ci na zakupie sprawdzonych, najwyższej jakości okien, rolet czy bram garażowych, skontaktuj się z nami. Wśród mieszkańców między innymi Wrocławia, Legnicy, Lubina, Świdnicy czy Trzebnicy wypracowaliśmy sobie niezaprzeczalną renomę.

Efektem naszej pracy jest zadowolenie Partnerów biznesowych oraz współpraca z potentatami na rynku okien, bram garażowych, rolet zewnętrznych i automatyki, takimi jak Komsta, BeClever, Nice czy Alukon.

Z poważaniem

Maciej Czarnecki

Posiadamy ceryfikaty firm
logo_komsta
logo_nice
logo_alukon
które stanowią potwierdzenie naszej wiedzy i doświadczenia.


Media o nas:
logo_oknonet