logo facebook
logo facebook
logo facebook
logo twitter
logo twitter
logo twitter

Moskitiery i markizy

Praktyczne markizy i moskitiery zapewniające skuteczną ochronę – poznaj ofertę Okna Czarnecki spod Wrocławia

Ochrona przed deszczem, słońcem, a także uciążliwymi owadami ma ogromne znaczenie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w tym zakresie, nawiązaliśmy współpracę z renomowaną firmą Fart Produkt. To producent, który oferuje funkcjonalne i solidne markizy, a także moskitiery, skutecznie zabezpieczające wnętrze mieszkania przed komarami, czy też muchami. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Zapraszamy też do kontaktu. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji.

Moskitiery

W naszej ofercie znajduja się:


Markizy

W naszej ofercie znajduja się:

Moskitiera plisowana

Moskitierę plisowaną możemy zastosować kiedy nie mamy dużo miejsca, albo chcemy go zaoszczędzić np. na balkonach lub tarasach. Plisowany materiał z którego moskitiera jest wykonana jest wytrzymały, obsługa bardzo prosta, a wśród wielu wzorów i kolorów każdy znajdzie coś dla siebie.

Moskitiera ramkowa

Moskitierę ramkową AL-IS można później zabudować dzięki czemu przeznaczona jest do wszystkich sytuacji budowlanych. Charakteryzuje się niskimi kosztami. Posiada także niewidoczne metalowe elementami które pozwalają na szybki montaż i demontaż w każdym momencie.

Moskitiera rolowana

Moskitiery rolowane AL-IS wyposażone są w element hamujący przy zwijaniu i blokadę Easy-Click (może być zintegrowana z roletą). Uszczelnienie przy parapecie gwarantuje teleskopowa listwa końcowa. Do zastosowania wewnątrz pomieszczeń dostępne są też zaokrąglone elementy wykończeniowe prowadnic. Można też wybrać zaokrągloną lub ukośną rewizję czołową.

Moskitiera wychylna drzwiowa

Moskitiera wychylna AL-IS Futura jest dobrym i oszczędnym rozwiązaniem na balkony i tarasy. Moskitiera dostępna jest w wersji z ramą jak i bez niej, a dzięki możliwości zamontowania klapy, zwierzęta mogą wchodzić do wnętrza bez konieczności otwierania moskitiery. Profile narożne, wykonane metodą zagniatania, zapewniają wysoką odporność i wytrzymałość.

Kolejną wersją moskitiery wychylnej jest wersja z drzwiami wahadłowymi otwieranymi w obydwu kierunkach. Zintegrowany zamek sprężynowy i uchwyt magnetyczny drzwi umożliwia automatyczne zamykanie.

Moskitiery drzwiowe przesuwne

Moskitiery przesuwne AL-IS mogą być wykonane jako jedno- lub wieloskrzydłowe elementy bez dodatkowego usztywnienia. Dzięki zawieszeniu prowadnicy w górnej szynie nie dochodzi do blokowania się wózków jezdnych. Taki system drzwi przesuwnych pozwala na zamontowanie ich prawie bez progu, a system SoftClose zapewnia też delikatne, automatyczne zamykanie. W moskitierach zastosowane są prostopadle umieszczone profile uchwytów, które nie wystają i nie trzeba ustalać ich wysokości. System budowy umożliwia zastosowanie dodatkowych elementów wyposażenia.

Osłona studzienki okna piwniczego

Dzięki osłonie okna piwnicznego możemy uniknąć wszelkich zanieczyszczeń i szkodników, ale zastosować ją możemy także do zabezpieczenia innych otworów np., kanałów odpowietrzających lub systemów klimatyzacyjnych. Osłona wykonana jest w wersji zaokrąglonego profilu aluminiowego i jest bardzo prosta w montażu.

>> Sprawdź również katalog osłon wewnętrznych! <<